İLÇEMİZDE GÖREV YAPMIŞ KAYMAKAMLARIMIZ

S.N.

ADI SOYADI

GÖREV BAŞLAMA TARİHİ

GÖREVDEN AYRILIŞ TARİHİ

1

M.Remzi

1929

Ayrılış Yok

2

Şemsettin

1930

1933

3

Hayri İRDEL

1937

1939

4

Kani DEPREM

1940

1941

5

Abdullah PARLA

1941

--

6

Sadri ARTUÇ

1942

1945

7

Cemal YASAR

10.08.1945

1947

8

Hasan BASA

1947

1950

9

Hikmet BALOĞLU

1951

1954

10

Mustafa ATAK

1954

1957

11

Ramiz SARAÇOĞLU

1958

1959

12

Çetin BİRMEK

01.01.1960

--

13

Ayhan ÖZKAN

30.12.1960

14.02.1962

14

Turgay ZİLELİ

18.09.1962

1963

15

Hami KIRIMCA

17.08.1963

02.12.1964

16

Mehmet BEYTİMUR

16.01.1965

25.08.1965

17

Abidin COŞKUN

31.08.1965

07.05.1967

18

Erbaş FİŞ

25.06.1967

04.01.1968

19

Kemal KALITAŞ

10.01.1968

13.04.1970

20

Feyiz KASIKCIOĞLU

29.04.1970

12.02.1971

21

İsmet METİN

26.04.1971

24.04.1972

22

M. İrfan KURUCU

05.02.1972

19.08.1973

23

Ceyhan DEMİR

22.08.1973

04.08.1976

24

Cemalettin SEVİM

09.09.1976

02.11.1978

25

Hüseyin ASAN

21.11.1978

02.01.1979

 

26

Ali SERİNDAĞ

23.08.1982

27.08.1984

27

Mustafa PARSAKOĞLU

13.09.1984

30.09.1986

28

O.Derya KADIOĞLU

07.10.1986

15.04.1988

29

Mustafa ERKAL

23.04.1988

16.07.1990

30

H.Volkan KOKSAL

12.08.1990

18.08.1992

31

Fecri Fikret ÇELİK

20.04.1993

29.08.1994

32

Adem YAZICI

13.09.1994

16.09.1996

33

H. Mustafa YILMAZ

27.09.1996

17.08.1998

 

34

Mehmet TÜRK

14.12.1998

01.09.1999

35

Ş.Levent ELMACIOĞLU

18.09.1999

08.10.2001

36

İsmail ÇATAKLI

08.10.2001

09.10.2003

37

Hamdi ÜNCÜ

09.10.2003

15.10.2005

38

Alper TANRISEVER

25.10.2005

15.10.2007

39

Ercan ÇİÇEK

27.10.2007

18.09.2009

40

Bülent TEKBIYIKOĞLU

23.09.2009

19.09.2011

41

Şakir Öner ÖZTÜRK

26.09.2011

15.08.2013

42

Muhammet Fatih SAFİTÜRK

23.08.2013

15.07.2015

 

43
Zafer YİĞİT 22.07.2016
 
15.12.2016
   44 Taner BOLAT  
           
Devam Ediyor
FOTOĞRAF GALERİSİ